مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان :
پتروشیمی هگمتانه حامی 5 ساله پاس همدان می‌شود
دوشنبه 5 تير 1402 - 12:31:36

به گزارش پایگاه خبری همدان خبر، جلسه‌ هیأت امنای موسسه شهدای الوند با حضور حمیدرضا حاجی‌بابایی، محمدکاظم اولیایی دو عضو هیات امنای پاس، حسن خانجانی دادستان همدان، مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، عبلس صوفی رئیس و بلالی دبیر هیات فوتبال استان؛ ناصر شمخانی مدیرعامل پتروشیمی هگمتانه و تقی رحیمی نماینده مدیرکل در امور پاس به میزبانی هتل باباطاهر تهران برگزار شد.


علی حقیقی با بیان اینکه از ابتدای حضور خود در راس دستگاه ورزش استان همدان همواره به دنبال حل مشکلات باشگاه پاس بوده‌ایم، اظهار کرد: در این راستا طی یک سال اخیر جلسات متعددی با مسئولان ارشد استان و کشور و افراد مختلف برگزار کردیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با تقدیر از ورود دادستان همدان به موضوع تیم پاس، گفت: طی دو ماهه اخیر دو نشست با حضور دادستان همدان در خصوص مشکلات پاس در اداره کل و هیأت فوتبال برگزار شده و شب گذشته نشست سوم در تهران برگزار شد.

وی با بیان اینکه در نشست آخر علاوه بر دادستان همدان، حمیدرضا حاجی‌بابایی و محمدکاظم اولیایی دو عضو هیات امنا به صورت حضوری و آیت‌الله طه‌محمدی وعلی آقامحمدی نیز به صورت تلفنی پیگیر مشکلات پاس بودند، تصریح کرد: مصوبات نشست بسیار خوب و راهگشا بود.

حقیقی افزود: در این نشست مقرر شد پتروشیمی هگمتانه به مدت 5 سال از باشگاه فرهنگی ورزشی پاس همدان و دیگر رشته‌های ورزشی استان حمایت مالی داشته باشد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان خاطرنشان کرد: در این نشست مقرر گردید اداره کل ورزش و جوانان با همکاری هیات فوتبال شرایط حقوقی واگذاری پاس به پتروشیمی را بررسی و به تایید هیات امنا و دادستان برسانند.

انتهای پیام


http://hamadankhabar.ir/fa/News/11665/پتروشیمی-هگمتانه-حامی-5-ساله-پاس-همدان-می‌شود
بستن   چاپ