جانشین انتظامی استان همدان:
جاعل ارزهای خارجی در همدان دستگیر شد
دوشنبه 23 مرداد 1402 - 12:54:30

به گزارش پایگاه خبری همدان خبر، سردار رضا زارعی از دستگیری جاعل ارزهای خارجی در همدان خبر داد و اظهار کرد: به دنبال مراجعه شخصی به کلانتری 19 فرهنگیان همدان و اعلام شکایت از یک فرد جاعل ارز خارجی، شناسایی و دستگیری این فرد در دستور کار قرار گرفت.

 وی با اشاره به اظهارات شاکی، گفت: شاکی اظهار کرده بود این فرد در ازای پرداخت مبلغی از بدهی 2 میلیارد و 500  میلیون تومانی خود، مقادیری پول نقد شامل 415 برگه صد دلاری و 100 قطعه 500 یورویی جعلی را تحویل داده و هم اکنون جوابگوی تماس تلفنی نیست.

جانشین انتظامی استان همدان بیان کرد: با وجود اینکه این فرد تلفن همراه خود را خاموش کرده و از آدرس سابق نقل مکان کرده بود، با شگردهای پلیسی دستگیر و با تشکیل پرونده و برای سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضائی شد.

سردار زارعی در ادامه به کشف کالای قاچاق در همدان اشاره کرد و افزود: ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان با تشدید اقدامات کنترلی هدفمند حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون کشنده مشکوک شدند.

وی با اشاره به کشف 8 هزارو 700 عدد کالای قاچاق تصریح کرد: ارزش کالاهای قاچاق کشف شده 70 میلیارد ریال و از یک دستگاه کامیون کشنده بوده است.

جانشین انتظامی استان همدان ادامه داد: در همین راستا ماموران پس از هماهنگی‌های لازم و بازرسی از کامیون مذکور 8 هزار و 700 عدد کالای قاچاق شامل مواد خوراکی، پوشاک و لوازم برقی و خانگی قاچاق، کشف شد.

زارعی در پایان خاطرنشان کرد: در این خصوص 2 نفر دستگیر و پرونده قضائی تشکیل شد که در تعزیرات حکومتی تحت رسیدگی است.

انتهای پیام/


http://hamadankhabar.ir/fa/News/11674/جاعل-ارزهای-خارجی-در-همدان-دستگیر-شد
بستن   چاپ