رییس پلیس راه استان همدان خبر داد؛
ترددها در جاده‌های استان همدان 10 درصد افزایش داشته است
چهارشنبه 8 شهريور 1402 - 11:26:03

به گزارش پایگاه خبری همدان خبر، علی فکری از افزایش 10 درصدی ترددها در ایام اربعین در سطح جاده‌های استان خبر داد و اظهار کرد: با توجه به حضور زائران در مراسم اربعین حسینی در کشور عراق و انتخاب مرز مهران توسط 70 درصد از هموطنان و به دلیل قرار گرفتن جاده‌های استان همدان در این مسیر، امسال شاهد رشد 10 درصدی تردد خودروها در جاده‌های استان هستیم.

وی با بیان اینکه استان همدان به لحاظ جغرافیایی و قرار گرفتن در مسیر شاهراه استان های مرکزی به سمت غرب کشور دارای شرایط خاصی است، گفت: بخش عظیمی از ترددها در محورهای استان همدان صورت می‌گیرد.

رییس پلیس راه استان همدان بیان کرد: از تاریخ 27 مردادماه تا روز گذشته بیش از 11 میلیون و 500 هزار تردد در جاده‌های استان توسط دستگاه‌های تردد شمار به ثبت رسیده که این آمار نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 10 درصدی را نشان می‌دهد.

فکری با اشاره به وقوع یک فقره تصادف فوتی منجر به فوت یک هموطن در این بازه زمانی، افزود: از رانندگان و زائران انتظار داریم ضمن رعایت دقیق قوانین راهنمایی و رانندگی از عجله و شتاب پرهیز کرده و با سرعت مطمئنه رانندگی کنند.

وی در پایان تصریح کرد: خستگی و خواب آلودگی ناشی از سفر، عامل اغلب تصادفات در این ایام است و از رانندگان تقاضا داریم در صورت بروز خستگی دقایقی را به استراحت پرداخته وسپس به سفر خود ادامه دهند.

انتهای پیام/


http://hamadankhabar.ir/fa/News/11680/ترددها-در-جاده‌های-استان-همدان-10-درصد-افزایش-داشته-است
بستن   چاپ