آخرین مطالب

بهروز الیاسی مدیرشرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان همدان با بیان این مطلب به خبرنگار ما گفت: با تعاملات میان معاونت زراعت وزارت جهاد کشاورزی و موسسه تحقیقات خاک و آب، کودهای ترکیبی و غیرشیمیایی مانند کود آلی فسفاته و کود میکروبی فسفاته به سبد کودی این شرکت افزوده شده است.

کسب رتبه برتر ملی توسط کار آفرین همدانی

دوشنبه ۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۱:۴۰:۵۸ - درج شده در گروه: شهرستانهای همدان

تصویب طرح تفصیلی شهر جدید اکباتان

چهارشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۰:۴۸ - درج شده در گروه: شهرستانهای همدان

در آستانه دهه مبارک فجر، در جلسه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ کمیسیون ماده ۵ استان به ریاست استاندار و با حضور مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان ، طرح تفصیلی شهر جدید اکباتان در فاصله ۱۵ کیلومتری شمال شرقی شهر همدان با مساحت تقریبی ۱۲۰۰ هکتار و جمعیت پذیری ۱۲۰ هزار نفر به تصویب رسید.

مدیر کل بیمه سلامت استان همدان، جزییات نحوه ثبت نام بیماران خاص و صعب العلاج در سامانه سازمان بیمه سلامت ایران را تشریح کرد.

گازبهای بیش از 48هزار مشترک در همدان رایگان شد

سه شنبه ۶ دي ۱۴۰۱ - ۰۲:۱۵:۲۲ - درج شده در گروه: شهرستانهای همدان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: بیمارستان هزار تخته خوابی همدان منتظر جانمایی وکلنگ زنی است .

زیرگذر شهید زارعی همدان افتتاح شد

پنجشنبه ۱ دي ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۱:۳۱ - درج شده در گروه: شهرستانهای همدان

زیرگذر شهید زارعی در محور همدان کرمانشاه با حضور معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور و استاندار همدان به بهره برداری رسید

معاون دادستان همدان گفت: شورای عالی شهرسازی و معماری ایران سال ۱۳۹۵ تدوین نقشه پهنه بندی حریم شهر و ضوابط آن را تصویب و ابلاغ کرد، اما با گذشت نزدیک به ۶ سال، هنوز این طرح در همدان اجرایی نشده و بر زمین مانده است.

آقای بهروز الیاسی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان همدان از آمادگی کامل شرکت برای اجرای کشت قراردادی گندم آبی در استان خبر داد.

دکتر فریبرز نیاستی در خصوص ارائه خدمات توان بخشی سازمان بیمه سلامت به توانیابان بهزیستی گفت: خدمات توان بخشی گروه های مختلفی دارد که نمونه آن ارایه خدمات به معلولان سازمان بهزیستی است، براساس تفاهم نامه سال ۱۴۰۱، برای ۵۹ کد خدمتی ستاره دار، علاوه بر پوشش خدمات در بخش دولتی، پرداخت در بخش عمومی غیر دولتی و خصوصی نیز در تعهد سازمان بیمه سلامت قرار گرفته است.

تامین کودهای یارانه ای در استان همدان

شنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۰:۵۳ - درج شده در گروه: شهرستانهای همدان

برنامه تامین کود‌های یارانه‌ای اعم از فسفاته، ازته و پتاسه در استان همدان حدود ۱۲۰ هزار تن است که تا تاریخ ۲۶ آبان ماه بیش از ۷۹ هزار تن از این مقدار تامین شده است.

مدیر عامل شرکت گاز استان همدان سهم نیروگاه شهید مفتح از سبد گاز استان همدان را در هفت ماهه نخست سال‌جاری را ۴۶ درصد عنوان کرد و نسبت به سال گذشته ۱۷ درصد افزایش داشته است.


همدان خبر

همدان خبر